ocenaocenaocenaocenaocenaFarba do podłóg betonowych i drewnianych Betolux Tikkurila

dostępny od zaraz
Producent: TIKKURILA
Magazyn:
Bardzo dużo
Waga: 1.00 kg
Wysyłka już od: 25,00 PLN (przedpłata), 29,00 PLN (pobranie)
Opakowanie:

Cena:
od 58,00 PLN
 •  

  BETOLUX

   
  RODZAJ Uretanowo-alkidowa farba do podłóg.
  OPIS Uretanowo-alkidowa farba przeznaczona do malowania betonowych i drewnianych podłóg wewnątrz pomieszczeń, w niewielkim stopniu narażonych na mechaniczną i chemiczną eksploatację.
  PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA Podłogi w domach mieszkalnych, placówkach komercyjnych o niewielkim ruchu, wylewki w garażach itp. BETOLUX może być stosowana na uprzednio malowanych podłożach.

  DANE TECHNICZNE
  Kolory Dostępna w odcieniu bieli i kolorach z karty Tikkurila Floor.
  Wydajność

  Pdłogi betonowe: 7-9 m2/l. Metal i drewno: 9-11 m2/l na warstwę. Rzeczywista wydajność uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od faktury, porowatości, zawartości wilgoci w podłożu i metody aplikacji.

  Nakładanie Pędzel, wałek lub natrysk
  Przyczepność  

  INSTRUKCJE STOSOWANIA
  Nakładanie Dokładnie wymieszać przed użyciem i nałożyć 1 lub 2 warstwy Otex Floor Paint, w zależności od stanu podłoża oraz oczekiwanej zmiany koloru. Surowe podłoża wymagają podwójnej warstwy farby. Przy takiej aplikacji pierwszą warstwę należy rozcieńczyć do 30% benzyną lakierniczą.
  Przed przystąpieniem do malowania należy zakolorować dostateczną ilość farby z jednej partii produkcyjnej, w celu uniknięcia ewentualnych różnic w odcieniach powłoki malarskiej. Producent nie odpowiada za złą jakość wymalowań w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń.
  Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Kat.A/i. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. –500 g/l. Produkt zawiera poniżej 500 g/l LZO.

  BEZPIECZEŃSTWO Produkt łatwo palny. Zawiera niskowrzącą frakcję naftową obrabianą wodorem. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Zawiera oksym ketonu metylowo-etylowego i neodekanian kobaltu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Karta charakterystyki produktu dostępna na życzenie Klienta. Pomieszczenia zamknięte po zastosowaniu farby należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym czasie nadają się do użytkowania.

  W przypadku zamówienia farby barwionej w/g wzornika, prosimy o zapytanie na e-mail o dodatkową dopłatę za barwnik.

  Farby barwione na kolory klienta wysyłane są tylko za przedpłatą na konto firmy.

  Kolory farby  Floor Paints Colour Card

   


   Karta techniczna Betolux.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili równiez:


Usługowy pomiar koloru

Szukaj

Koszyk

Wzorniki kolorów

Informacje dodatkowe