ocenaocenaocenaocenaocenaCorina farba antykorozyjna 0.5L na rdzę

dostępny od zaraz
Magazyn:
Bardzo dużo
Waga: 0.50 kg
Wysyłka już od: 25,00 PLN (przedpłata), 29,00 PLN (pobranie)
Cena:
17,00 PLN
  • CORINA jest farbą wysoce przydatną do konserwacji w niesprzyjających warunkach mikroklimatycznych, przy niskich temperaturach powierzchniowej kondensacji wilgoci, oraz na powierzchniach niedoczyszczonych. Stosowana jest również w przemyśle okrętowym, do malowania nawodnych elementów statków (sprawdzona jako bardzo przydatna w remontach floty rybackiej).
    Farbę tę można stosować do gruntowania niecałkowicie oczyszczonych z produktów korozji powierzchni stalowych, żeliwnych, aluminiowych, ze stopów ZnAl, a również i stalowo-cynkowych (gdzie wykazuje doskonałą przyczepność).
    Corina jest dyspersją pigmentów (tlenków żelaza) w alkoholowym roztworze syntetycznych spoiw, to jest substancji błonotwórczych, fenolowych i melaminowych). Poza tym Corrina zawiera aktywne składniki: kwas fosforowy i taninę. Działanie tych dwu ostatnich polega na roztworzeniu i przetworzeniu produktów korozji - głównie tlenków i wodorotlenków żelaza - w nieaktywne nierozpuszczalne kompleksowe związki metali oraz pasywacji metalu podłoża.
    Pigmentowane spoiwo Coriny wytwarza na gruntowej powierzchni powłokę podkładową, na którą nakłada się zwykłe zestawy malarskie.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili równiez:


Usługowy pomiar koloru

Szukaj

Koszyk

Wzorniki kolorów

Informacje dodatkowe