0

Farby antykorozyjne

Corina farba antykorozyjna 0.5L na rdzę

Corina farba antykorozyjna 0.5L na rdzę
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 17,00 PLN 13,82 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 25,00 PLN (przedpłata) 29,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

CORINA jest farbą wysoce przydatną do konserwacji w niesprzyjających warunkach mikroklimatycznych, przy niskich temperaturach powierzchniowej kondensacji wilgoci, oraz na powierzchniach niedoczyszczonych. Stosowana jest również w przemyśle okrętowym, do malowania nawodnych elementów statków (sprawdzona jako bardzo przydatna w remontach floty rybackiej).
Farbę tę można stosować do gruntowania niecałkowicie oczyszczonych z produktów korozji powierzchni stalowych, żeliwnych, aluminiowych, ze stopów ZnAl, a również i stalowo-cynkowych (gdzie wykazuje doskonałą przyczepność).
Corina jest dyspersją pigmentów (tlenków żelaza) w alkoholowym roztworze syntetycznych spoiw, to jest substancji błonotwórczych, fenolowych i melaminowych). Poza tym Corrina zawiera aktywne składniki: kwas fosforowy i taninę. Działanie tych dwu ostatnich polega na roztworzeniu i przetworzeniu produktów korozji - głównie tlenków i wodorotlenków żelaza - w nieaktywne nierozpuszczalne kompleksowe związki metali oraz pasywacji metalu podłoża.
Pigmentowane spoiwo Coriny wytwarza na gruntowej powierzchni powłokę podkładową, na którą nakłada się zwykłe zestawy malarskie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem